Zváranie oceľových konštrukcií

Disponujeme tímom šikovných zváračov poskytujúcich prvotriedne zváračské služby na malých a stredne veľkých zváraných konštrukciách.

Dokážeme zvárať materiál s hrúbkou od 0,8 do 20 mm z čiernej ocele, nehrdzavejúcej ocele s maximálnym hmotnostným limitom 500 kg na kus. Disponujeme 10 zváracími stanicami od 160 do 480 A, ktoré sú vybavené najmodernejšou technológiou zvárania CO2 (MIG, MAG, TIG).

Naši zvárači majú dlhoročné skúsenosti s prácou na rôznych projektoch a svoju prácu vykonávajú presne a efektívne. Chápeme, aké dôležité je pre vás správne zváranie na prvýkrát, aby ste nestrácali cenné zdroje ani čas – preto používame špičkové vybavenie a skúsený personál.

Veľmi vážne berieme aj bezpečnosť – všetci naši pracovníci absolvujú riadne bezpečnostné školenia a počas práce dodržiavajú bezpečnostné protokoly stanovené bezpečnostnými technikmi.

V našej spoločnosti veríme, že kvalita je na prvom mieste – preto sa naši zvárači zakaždým snažia o dokonalé spracovanie.

Či už ide o to, aby bol každý jeden spoj hladký, alebo o to, aby sa v žiadnom zvare nevyskytli konštrukčné nedostatky – môžete nám dôverovať, že zakaždým poskytneme vysokokvalitné spracovanie!

Ak teda hľadáte spoľahlivé zváračské služby pre malé alebo stredne veľké projekty či konštrukcie – práve ste ich našli!

Našou prioritou je vaša spokojnosť – buďte si istí, že s nami po vašom boku dopadne váš projekt presne tak, ako ste chceli!

Parametre zvárania oceľových konštrukcií

  • Hrúbka materiálu od 0,8 do 20 mm z čiernej ocele a nereze.
  • Váha jedného kusa výrobku môže byť maximálne 500 kg, manipulujeme niekoľkými dráhovými žeriavmi
  • materiál: bežná oceľ, nerezová oceľ, hliník
  • technológia zvárania CO2 – MIG, MAG, TIG
  • 8 zváračiek od 160 do 480 A